Forum      Informacje      Wręczono Polsko-Niemieckie Nagrody Gospodarcze

Wręczono Polsko-Niemieckie Nagrody Gospodarcze


2015-12-08, dodano przez admin
Kategorie:

2 grudnia podczas obrad XI Polsko – Saksońskiego Forum Gospodarczego wręczone zostały Polsko-Niemieckie Nagrody Gospodarcze. Laureatami zostali: polska firma Comarch działająca w Niemczech oraz pochodząca z Niemiec a działająca w Polsce - Komsa Polska. Nagrody zostały wręczone podczas inauguracji konferencji przez Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Andrzej Kosióra oraz wiceministra Gospoardki Saksonii dra Hartmuta Mangolda.


       
Comarch jest producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem. Od 1993 Comarch pomaga klientom w osiąganiu większej rentowności i w czerpaniu zysków z nowoczesnych produktów i rozwiązań, z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi uzupełnianych najwyższej, jakości usługami.
 

Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach (w telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw) dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek. 

W Niemczech Comarch obecny jest od 2000 roku, a pierwszą siedzibę firmy otwarto we Frankfurcie nad Menem. Po przejęciu monachijskiej spółki SoftM Software und Beratung AG w 2008 roku, firma zatrudnia dziś ponad 300 pracowników w 12 oddziałach na terenie całego region DACH.
 KOMSA Polska powstała ponad 15 lat temu, jako polski oddział niemieckiego Koncernu KOMSA Kommunikation Sachsen AG, dzisiejszego lidera w branży ICT w Europie. Na początku drogi intensywnego rozwoju, polski zespół liczył sześć osób, dziś Grupę KOMSA Polska tworzą trzy, niezależne działające, komplementarne spółki, w których pracuje blisko 350 osób. 

Managerowie KOMSA Polska praktycznie każdego dnia mogą i czerpią inspiracje do usprawniania procesów i narzędzi, oraz tworzenia nowych rozwiązań biznesowych od swoich koleżanek i kolegów z centrali w Hartmannsdorfie. 

Dowodów efektywnej, międzynarodowej współpracy pomiędzy specjalistami, zespołami, managerami i spółkami w ramach Grupy KOMSA jest wiele.
 

Biznes KOMSA Systems & Solutions jest jednym z nich – aktualnie budowane są jego polskie struktury, które wykorzystując know-how spółki niemieckiej będą mogły sprawniej i szybciej rozwijać współpracę z polskimi integratorami. 

KOMSA jest znakomitym przykładem na to, że model prowadzenia biznesu oparty o międzynarodową współpracę, w ramach której istnieje transfer wiedzy, doświadczeń, narzędzi i inspiracji może być obustronnie korzystną drogą prowadząc do stabilnego rozwoju.Fotorelacja z Forum Sudeckiego - Starsze »
« Nowsze - Quo Vadis - Europo

Aktualności z Forum

Obchody 81. rocznicy ogłoszenia PRAWD POLAKÓW SPOD ZNAKU RODŁA
Rodzina Rodła we Wrocławiu oraz Stowarzyszenie Oświaty i wychowania we Wrocławiu zapraszają 10 marca 2019 na Ostrów Tumski we Wrocławiu na obchody 81. rocznicy ogłoszenia PRAWD POLAKÓW SPOD ZNAKU RODŁA...
Zaproszenie na II Międzynarodowy Kongres „Wizja Europy w ujęciu św. Jana Pawła II”
Poniżej publikujemy zaproszenie na II Międzynarodowy Kongres "Europa Christi" „Wizja Europy w ujęciu św. Jana Pawła II” oraz list ks. inf. Ireneusza Skubisia przybliżający ideę ruchu "Europa Christi"...
starsze wiadomości


Serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej


Newsletter

Podaj swój adres e-mail, żeby otrzymywać najnowsze informacjeInformacje


Forum
DCG
Nasi Partnerzy
Współorganizator i Gospodarz Europa Quo Vadis 2017
          
Patronat Honorowy Prezydenta Wrocławia

 

 Patronat Honorowy Prezydenta Wrocławia

Copyright © 2009 Dolnośląskie Forum Polityczne i Gospodarcze Wykonanie: Bizzit